کلینیک فیزیوتراپی کیان

کلینیک فیزیوتراپی کیان

تهران, تهران

درباره

کلینیک فیزیوتراپی کیان به عنوان مرکز درمانی نمونه از سوی مراکز بیمه و یکی از بهترین کلینیکهای تخصصی فیزیوتراپی در کشور می باشد. این کلینیک با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و کار آزمده در دو شیفت کاری صبح و عصر از سال ۱۳۷۸ آغاز به فعالیت نموده و هم اکنون به عنوان یک مرکز تخصصی فیزیوتراپی و مورد اطمینان متخصصین طب فیزیکی ، جراحان ارتوپدی و جراحان مغز و اعصاب مشغول به کار می باشد. این کلینیک به تجهیزات مدرن الکتروتراپی, مگانو تراپی,شوک ویوتراپی مگنت تراپی, APS تراپی , CPM و لیزر تراپی مجهز است. رویکرد این کلینیک استفاده از دانش به روز فیزیوتراپی دنیا است و به همین دلیل متخصصین شاغل در کلینیک با بهره گیری از تکنولوژی جدید پیوسته در حال تحصیل و فراگیری متدها وشیوه های نوین درمانی می باشند. یکی از شاخص های فعالیت فیزیوتراپی کیان توجه جدی به مراقبت روانی بیماران وتلاش برای حفظ رضایتمندی آنان است.


خدمات ویژه

  • فیزیوتراپی ورزشی: فیزیوتراپی ورزشی شاخه ای از فیزیوتراپی است که هم برای ورزشکاران و هم بازیکنان عادی که دچار آسیب دیدگی یا مشکل مداوم شده اند، طراحی می شود. فیزیوتراپی ورزشی شکل تخصصی فیزیوتراپی است که برای کمک به آسیب‌ها یا شرایطی که در طول فعالیت‌های ورزشی ایجاد می‌شود طراحی شده است. این روش ها شامل درمان عملی و توانبخشی است. چه یک ورزشکار حرفه ای باشید و چه در ابتدای سفر ورزشی خود، فیزیوتراپی ورزشی می تواند یک روش درمانی مناسب برای شما باشد. فعالیت‌های ورزشی، چه حرفه‌ای و چه غیر حرفه‌ای، می‌تواند باعث کشیدگی عضلات یا حتی آسیب‌های جدی شود. اگر به این مشکلات توجه پزشکی و درمان مناسب داده نشود، ممکن است بدتر شوند. با این حال، اکنون می توان این آسیب های ناخواسته را با استفاده از فیزیوتراپی ورزشی کاهش داد و از تکرار مجدد آنها جلوگیری کرد.
  • پارگی تاندون آشیل: پارگی تاندون آشیل از آسیب های ورزشی شایع است که ورزشکاران رشته های پرتحرک مانند فوتبالیست ها و بسکتبالیست ها بیش از سایر افراد دچار آن می شوند. این تاندون وظیفه اتصال عضلات پشت ساق پا به استخوان پاشنه را بر عهده دارد و از آن جایی که نقش مهمی در راه رفتن طبیعی دارد ، در صورت آسیب دیدگی سبب اختلال در عملکرد حرکتی فرد می شود. این آسیب معمولا در افراد ورزشکار رخ می دهد اگرچه امکان بروز آن در تمام افراد نیز به دلیل وارد شدن کشش بیش از حد بر این تاندون نیز وجود دارد. پارگی این تاندون در شدت های خفیف تا شدید رخ می دهد که با بروز مشکلات حرکتی زیادی برای فرد همراه است.
  • اسکولیوز: انحراف جانبی ستون فقرات یا اسکولیوز یکی از اختلالات شایع ستون فقرات است. ستون فقرات این افراد دارای انحنای غیر طبیعی بوده و انحنای جانبی به سمت راست یا چپ دارد. در صورتی که این بیماری به دلایل مادرزادی در هنگام تولد وجود داشته باشد اسکولیوز مادرزادی نامیده می شود که نیازمند درمان با فیزیوتراپی اسکولیوز است. قرار گرفتن بدن در حالت مایل و غیر مستقیم و دردهای عضلانی بخصوص کمردرد از رایج ترین عوارض ناشی از اسکولیوز هستند که بسیاری از مبتلایان از آن ها شکایت می کنند.


ساعات کاری

همه روزه بجزء ایام تعطیل از 8 صبح الی 8 شب

اطلاعات تماس

آدرس

تهران ، سی متری نارمک (آیت ، نرسیده به فرجام ،ساختمان کیان ، پلاک 939

تلفن تماس

۰۲۱۷۷۴۵۵۶۳۲